top of page
  • Writer's pictureVladimir Kerečeni

Stepinčevo 2021.


Ovogodišnja proslava Stepinčeva započinje trodnevnicom od nedjelje 7. do utorka 9. veljače u župi Sv. lvana XXIII., pape, u zagrebačkoj Dubravi. Prvoga dana trodnevnice euharistijsko slavlje s početkom u 10 sati predvodi preč. mr. Marko Kovač, biskupski vikar za pastoral. Drugoga dana trodnevnice euharistijsko slavlje s početkom u 18 sati predvodi pomoćni biskup zagrebački mons. Mijo Gorski, a trećega dana trodnevnice euharistijsko slavlje, također u 18 sati predvodi pomoćni biskup zagrebački mons. Ivan Šaško. Euharistijska slavlja trodnevnice prenosi Hrvatska radiotelevizija na svojim programima: prvoga dana na prvim programima, a drugoga i trećega dana na trećim programima radija i televizije.


Na spomendan bl. Alojzija Stepinca, u srijedu, 1O. veljače 2021. godine u 17 sati, kardinal Josip Bozanić, nadbiskup zagrebački, predvodit će središnje euharistijsko slavlje ispred potresom ranjene zagrebačke prvostolnice.


Euharistijsko slavlje prenosit će Hrvatska radiotelevizija: radio na prvom, a televizija na drugom programu.

24 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page